Welcome to Jacuzzi Servis

Jacuzzi® for You Spa

Jacuzzi® For You 

Současná doba má své ikony. Mezi nimi figuruje Jacuzzi®, excelentní hydromasáž, nepopíratelná značka stylu, zvláštního půvabu a designu, světový symbol inovace, výzkumu a služeb. Filozofie, kterou potvrzuje nabídka Jacuzzi® For You, komplet neustále se vyvíjejících produktů a doplňků, který umocňuje nenapodobitelný vesmír Jacuzzi®.

Linie  Bellessere

Voňavé substance, které se šíří ve vodě a ve vzduchu, mísící se s vůní přírody a s příjemnou atmosférou v domě. Hebké látky, které hladí celé tělo, po příjemné regenerující koupeli.
Kolekce Jacuzzi® For You byla obohacena o novou linii speciálních přípravků určených pro Spa: největší a nejprestižnější vyjádření technologie a designu Jacuzzi®. Aromatické esence a kosmetika, elegantní příslušenství do koupelny a exkluzivní výrobky: pouze pro vás, jedině od Jacuzzi®.

Linie Údržba

Vzduch, koupající se lidé, okolní prostředí (stromy, hmyz, atd.) neustále znečišťují vodu ve SPA. Takováto nečistota ve vodě se transformuje v potravu pro bakterie a řasy, proto je nutné používat následující specifické přípravy.

Je nám líto, ale nebyl nalezen žádný produkt.
© 2013 TECHNOLOGY ITALIAN SERVICES s.r.o. Všechna práva vyhrazena.